Berichtinformatie
- Geplaatst op: 08.11.2026
- Type: Algemeen
- Categorie: Jeugd
- Fotoalbum:
- Video:
Timo van Bree wint Kei van Schijndel
Op zaterdag 7 november werd de jaarlijkse jeugd contactavond georganiseerd. Deze avond vond wederom plaats in De Zwengel in Schijndel, waarbij jeugdrenners, ouders en trainers/begeleiders samen kwamen.
De "Kei van WV Schijndel" werd dit jaar, na deskundig overleg, uitgereikt aan Timo van Bree. De "Kei van WV Schijndel" staat bekend als de aanmoedigingsprijs voor de renner of renster die de trainers zien als het meest fanatieke jeugdlid, zowel op de training als tijdens de activiteiten daarnaast. Natuurlijk geldt voor de andere jeugdleden dat zij ook erg goed deelnemen, maar slechts één jeugdlid kan deze prijs winnen.
Hierna was het tijd om de renners van jeugdcategorie 7 aan het woord te laten, zodat zij de trainers persoonlijk konden bedanken voor alles wat zij afgelopen jaren geleerd hebben. Komend seizoen verlaten deze twee renners namelijk de jeugdcategorie en worden zij nieuweling.
-
>
-
>
-
>
-
>
-
>
-
>