Erelijst

1978 NK Veldrijden Dames: 1e Betsie van den Akker
1979 NK Veldrijden Amateurs:  2e Rein Groenendaal

1980 NK Veldrijden Profs: 2e Rein Groenendaal
1981 NK Veldrijden Profs: 2e Rein Groenendaal

1985 NK Veldrijden Profs: 1e Rein Groenendaal

1987 NK Veldrijden Nieuwelingen: 1e Richard Groenendaal
1987 NK Veldrijden Liefhebbers: 1e Jaap van Wordragen
1987 NK op de weg Nieuwelinge-dames: 3e Wendy van Uden

1988 NK Veldrijden Nieuwelingen: 2e Heino Broeren 
1988 NK Veldrijden Junioren: 1e Richard Groenendaal
1988 NK Veldrijden Liefhebbers: 2e Christo van Grinsven
1988 NK op de weg Nieuwelingen: 2e Casimir Vink

1989 NK Veldrijden Nieuwelingen: 1e Gerben van den Broek
1989 NK Veldrijden Junioren: 1e Richard Groenendaal
1989 NK Veldrijden Amateurs: 1e Frank Groenendaal
1989 NK Veldrijden Profs: 3e Rein Groenendaal
1989 WK Veldrijden Junioren: 1e Richard Groenendaal
1989 NK op de weg Nieuwelingen: 2e Gerben van den Broek
1989 WK Ploegentijdrit Junioren: 2e Richard Groenendaal
‚Äč1989 NCK B-categorie: 2. (Ferry van Heeswijk, Gerben van den Broek, Remie van Himbergen, Jeroen Hermes, Gerben Broeren en Casimir Vink)

1990 NK Veldrijden Nieuwelingen: 2e Willem-Jan van den Broek
1990 NK Veldrijden Nieuwelingen: 3e Patrick van den Biggelaar
1990 NK Veldrijden Amateurs: 1e Richard Groenendaal
1990 NK Veldrijden Amateurs: 3e Frank Groenendaal
1990 NK Veldrijden Profs: 2e Rein Groenendaal
1990 NK op de weg Jeugd: 3e Bernt Hamers
1990 NK op de weg Junioren: 2e Casimir Vink
1990 NK op de baan Junioren achtervolging: 3e Gerben Broeren
1990 NK op de baan Junioren 1 km tijdrit: 3e Gerben Broeren
1990 NK op de baan Junioren puntenkoers: 3e Gerben Broeren
1990 NCK B-categorie: 2. (Ferry van Heeswijk, Gerben van den Broek, Gerben Broeren, Jurgen van Grinsven, Bas van Alebeek en Casimir Vink)
1990 NK Veldrijden Jeugd: 1e Ronald Mutsaars
1990 NK Veldrijden Jeugd: 2e Guido Mutsaars

1991 NK Veldrijden Nieuwelingen: 1e Willem-Jan van den Broek
1991 NK Veldrijden Amateurs: 1e Richard Groenendaal
1991 NK op de weg Nieuwelingen: 1e Willem-Jan van den Broek
1991 NK op de weg Amateurs-B: 2e Jos van der Wijst
1991 NK Veldrijden Jeugd: 1e Ronald Mutsaars
1991 NK Veldrijden Jeugd: 2e Jan de Jonge
1991 NK Veldrijden Jeugd: 2e Guido Mutsaars
1991 NK Veldrijden Jeugd: 3e Pascal Hermes

1992 NK Veldrijden Junioren: 1e Willem-Jan van den Broek
1992 NK Veldrijden Amateurs: 3e Richard Groenendaal
1992 NK Baan Jeugd: 3e Pascal Hermes
1992 NK Veldrijden Jeugd: 1e Guido Mutsaars
1992 NK Veldrijden Jeugd: 1e Ronald Mutsaars

1993 NK Veldrijden Amateurs-A: 1e Richard Groenendaal
1993 NK Studenten: 2. Jeroen Hermes
1993 NCK B-categorie: 3. (Willem-Jan van den Broek, Niels Hamers, Eddy Bekkers, Michel Krimp, Jan van Doorn en Marc van de Westelaken)
1993 NK Veldrijden Jeugd: 2e Guido Mutsaars

1994 NK Veldrijden Profs/Amateurs: 1e Richard Groenendaal
1994 NK Veldrijden Neo-amateurs: 2e Gerben van den Broek
1994 WK Veldrijden Profs/Amateurs: 2e Richard Groenendaal
1994 NK op de weg Nieuwelingen: 1e Pascal Hermes
1994 NK MTB Sportklasse: 3e Harry Hendriks
1994 NK Veldrijden Jeugd: 2e Guido Mutsaars

1995 NK Veldrijden Nieuwelingen: 2e Ronald Mutsaars
1995 NK Veldrijden Profs/Amateurs: 2e Richard Groenendaal
1995 WK Veldrijden Profs/Amateurs: 2e Richard Groenendaal
1995 NK Tijdrijden Nieuwelingen: 1e Ronald Mutsaars
1995 NK MTB Experts: 3e Richard Groenendaal

1996 NK Veldrijden Profs/Amateurs: 1e Richard Groenendaal
1996 NK Veldrijden Junioren: 3e Ronald Mutsaars
1996 NK Tijdrijden Junioren: 1e Ronald Mutsaars
1996 NK MTB Experts: 3e Richard Groenendaal
1996 NK Studenten: 1. Casimir Vink

1997 NK Veldrijden Cyclosportieven: 3e Frank Groenendaal
1997 NK Veldrijden Junioren: 3e Ronald Mutsaars
1997 NK Veldrijden Elite: 2e Richard Groenendaal
1997 NK MTB Sportklasse: 1e Jack van Roosmalen
1997 NK MTB Experts: 1e Richard Groenendaal
1997 NK Baan Dames 500 meter: 2e Sissy van Alebeek
1997 NK Baan Dames sprint: 2e Sissy van Alebeek

1998 NK Veldrijden Elite: 1e Richard Groenendaal
1998 NK Tijdrijden Junior-dames: 3e Sabine Gruters

1999 NK MTB Nieuwelingen: 1e Roy van Heeswijk

2000 NK Veldrijden Elite: 1e Richard Groenendaal
2000 WK Veldrijden Elite: 1e Richard Groenendaal
2000 NK MTB Junioren: 3e Ton Braam
2000 NK op de weg Nieuwelingen: 1e Robin Daling
2000 NK op de weg Sportklasse-A: 2e Leon Mutsaars
2000 NK Tijdrijden Junioren: 3e Koen de Kort
2000 NCK B-categorie: 3. (Sietse Akkerman, Bernt Hamers, Malaya van Ruitenbeek, Mart van Zandbeek)
2000 NK Veldrijden Jeugd: 3e Maurice de Bekker

2001 NK Veldrijden Nieuwelingen: 1e Lars Boom
2001 NK Veldrijden Elite: 1e Richard Groenendaal
2001 NK Tijdrijden Neo-amateurs: 3e Michiel Elijzen
2001 NK MTB Junioren: 1e Roy van Heeswijk
2001 NCK A-categorie: 3. (Richard Groenendaal, Berry Hoedemakers, Pascal Hermes, Arno van Zandbeek, Michiel Elijzen en Guido Mutsaars)

2002 NK Veldrijden Junioren: 1e Lars Boom
2002 NK Veldrijden Neo-amateurs: 2e Koen de Kort
2002 NK Veldrijden Elite: 2e Richard Groenendaal
2002 NK op de weg Jeugd: 2e Vera van Zetten
2002 NK MTB Junioren: 2e Dennis van Uden

2003 NK Veldrijden Elite: 1e Richard Groenendaal

2004 NK Veldrijden Beloften: 1e Lars Boom
2004 NK Veldrijden Beloften: 2e Koen de Kort
2004 NK Veldrijden Elite: 1e Richard Groenendaal
2004 NK Veldrijden Jeugd (meisjes 14 jaar): 3. Nina Roelofs
2004 NK MTB Beloften: 3. Ton Braam
2004 NK Tijdrijden Beloften: 2. Michiel Elijzen
2004 NK MTB nieuweling-meisjes/junior-vrouwen: 2. Linda van Rijen
2004 EK Veldrijden Beloften: 1. Lars Boom
2004 NK MTB Politie Masters: 1. Jef van Hooft

2005 NK Veldrijden Beloften: 1. Lars Boom
2005 NK Veldrijden Masters 40+: 3. Gert-Jan Bijnen
2005 NK Veldrijden Elite: 1. Richard Groenendaal
2005 NK MTB Junioren: 2. Nieck Busser
2005 NK op de weg Nieuwelingen: 3. Maurice de Bekker
2005 NK Tijdrijden Elite: 3. Michiel Elijzen
2005 NK MTB Politie Masters: 1. Jef van Hooft

2006 NK Veldrijden Junior-vrouwen: 1. Linda van Rijen
2006 NK Veldrijden Beloften: 1. Lars Boom
2006 NK Veldrijden Elite: 2. Richard Groenendaal
2006 NK Veldrijden Jeugd: 2. Mark van Son
2006 NK Veldrijden Nieuwelingen: 2. Harm van der Sanden
2006 WK Veldrijden Beloften: 2. Lars Boom
2006 NK Tijdrijden Junior-vrouwen: 2. Linda van Rijen
2006 NK Tijdrijden Beloften: 2. Lars Boom
2006 NK op de weg Masters 50+: 3. Eddy Gevers
2006 NK MTB Politie Masters: 1. Jef van Hooft

2007 NK Veldrijden Masters 40+: 2. Frank Groenendaal
2007 NK Veldrijden Elite: 1. Lars Boom
2007 NK Veldrijden Elite: 2. Richard Groenendaal
2007 NK Veldrijden Jeugd: 2. Mark van Son
2007 WK Veldrijden Beloften: 1. Lars Boom
2007 NK op weg Amateurs (WFN): 1. Jochem van der Doelen
2007 NK Tijdrijden Junioren: 3. Maurice de Bekker
2007 NK Tijdrijden Beloften: 1. Lars Boom
2007 NK Tijdrijden Elite: 2. Michiel Elijzen
2007 NCK B-categorie: 3. (Maurice de Bekker, Jordy van Erp, Niek van Geffen en Michael Sterk)
2007 WK Tijdrijden Beloften: 1. Lars Boom
2007 NK MTB Politie Masters: 1. Jef van Hooft

2008 NK Veldrijden Masters 40+: 2. Frank Groenendaal
2008 NK Veldrijden Elite: 1. Lars Boom
2008 NK Veldrijden Elite: 3. Richard Groenendaal
2008 NK Veldrijden Jeugd: 1. Mark van Son
2008 NK Veldrijden Jeugd: 2. Céline van Houtum
2008 WK Veldrijden Elite: 1. Lars Boom
2008 NK op de weg Elite: 1. Lars Boom
2008 NK Tijdrijden Elite: 1. Lars Boom
2008 NK Tijdrijden Elite: 3. Koen de Kort
2008 WK op de weg voor bakkers 40-50 jaar: 2. Ruud Klomp

2009 NK Veldrijden Vrouwen: 1. Daphny van den Brand
2009 NK Veldrijden Beloften: 2. Micki van Empel
2009 NK Veldrijden Masters 40+: 2. Frank Groenendaal
2009 NK Veldrijden Elite: 1. Lars Boom
2009 NK Veldrijden Elite: 3. Richard Groenendaal
2009 NK Veldrijden Jeugd: 1. Pete Uptegrove
2009 NK op de weg Jeugd: 2. Pete Uptegrove
2009 NK MTB Vrouwen: 2. Reza Hormes Ravenstijn
2009 EK MTB team-estafette: 3. Sanne van Paassen
2009 EK Veldrijden Vrouwen: 2. Daphny van den Brand

2010 NK Veldrijden Amateurs: 1. Mark Broks
2010 NK Veldrijden Vrouwen: 1. Daphny van den Brand
2010 NK Veldrijden Masters 40+: 2. Frank Groenendaal
2010 NK Veldrijden Junioren: 3. Mike Teunissen
2010 NK Veldrijden Elite: 1. Lars Boom
2010 NK Veldrijden Jeugd: 3. Céline van Houtum
2010 WK Veldrijden Vrouwen: 3. Daphny van den Brand
2010 NK aangepast wielrennen: 2. Rolf van Maanen
2010 NK op de weg Jeugd: 3. Stijn Hanegraaf
2010 NK op de weg Elite: 3. Lars Boom
2010 NK MTB politie Masters 40+: 1. Jef van Hooft
2010 EK Veldrijden Vrouwen: 1. Daphny van den Brand

2011 NK Veldrijden Junioren: 3. Douwe Verberne
2011 NK Veldrijden Vrouwen: 2. Daphny van den Brand
2011 NK Veldrijden Beloften: 2. Mike Teunissen
2011 NK Veldrijden Beloften: 3. Gert-Jan Bosman
2011 NK Veldrijden Elite: 1. Lars Boom
2011 NK Veldrijden Jeugd: 2. Jur van Lierop
2011 NK Veldrijden Jeugd: 2. Céline van Houtum
2011 WK Veldrijden Beloften: 2. Mike Teunissen
2011 NK op de weg Jeugd: 1. Stijn Hanegraaf
2011 EK Veldrijden Vrouwen: 1. Daphny van den Brand
2011 EK Veldrijden Beloften: 2. Mike Teunissen

2012 NK Veldrijden Vrouwen: 2. Daphny van den Brand
2012 NK Veldrijden Vrouwen: 3. Sophie de Boer
2012 NK Veldrijden Elite: 1. Lars Boom
2012 WK Veldrijden Vrouwen: 2. Daphny van den Brand
2012 NK Tijdrijden Elite: 2. Lars Boom
2012 NK op de weg Elite: 2. Lars Boom
2012 NCK A-categorie: 3. (Maurice de Bekker, Ike Groen, Tim Kerkhof, Malaya van Ruitenbeek, Harm van der Sanden en Ronan van Zandbeek)
2012 EK Veldrijden Beloften: 1. Mike Teunissen
2012 NK MTB politie Masters 50+: 1. Jef van Hooft 

2013 NK Veldrijden Beloften: 3. Mike Teunissen
2013 NK Veldrijden Elite: 2. Lars Boom
2013 WK veldrijden Beloften: 1. Mike Teunnissen
2013 NK op de weg Jeugd: 3. Ed Uptegrove
2013 NK op de weg Jeugd: 3. Stijn Hanegraaf
2013 NK op de weg Beloften: 2. Mike Teunissen
2013 NK op de weg Elite zonder contract: 2. Marco Brus
2013 NK op de weg WFN (vrije renners + KNWU) masters 50+: 2. John van Rullen
2013 NK MTB politie Masters 50+: 1. Jef van Hooft 

2014 NK Veldrijden Jeugd: 3. Niels Hanegraaf
2014 NK Veldrijden Beloften: 3. Mike Teunissen
2014 NK Veldrijden Vrouwen: 2. Sophie de Boer
2014 NK op de weg Jeugd: 1. Niels Hanegraaf
2014 NK op de weg Elite zonder contract: 3. Marco Brus
2014 NK Tijdrijden Beloften: 2. Mike Teunissen
2014 NK op weg beloften: 1. Tim Kerkhof
2014 NK MTB Marathon: 2. Ronan van Zandbeek
2014 NK Baan nieuwelingen Keirin: 3. Freek van Rossem

2015 NK Veldrijden Vrouwen: 2. Sophie de Boer
2015 NK MTB Streetrace Elite: 2. Micki van Empel
2015 NK Jeugd op de weg: 2. Elise Uijen
2015 NK MTB Marathon Elite: 1. Ronan van Zandbeek

2016 NK Veldrijden Masters 50+: 3. Frank Groenendaal
2016 NK Veldrijden Jeugd: 3. Jordi van Heijst
2016 NK MTB Militairen Veteranen: 1. Berry Hoedemakers
2016 NK MTB Streetrace Elite: 1. Twan van den Brand
2016 NK MTB Marathon Vrouwen: 3. Pauliena Rooijakkers
2016 EK MTB Strandrace Vrouwen: 1. Pauliena Rooijakkers

2017 NK MTB Strandrace Vrouwen: 1. Pauliena Rooijakkers
2017 NK op de weg Jeugd: 3. Ed Uptegrove
2017 NK op de weg Jeugd: 2. Max Mosmuller
2017 NK op de weg Jeugd: 3. Tijn Louwerensen
2017 NK op de weg Nieuweling-meisjes: 1. Femke Gerritse
2017 NK tijdrijden Nieuweling-meisjes: 3. Femke Gerritse
2017 NK MTB Cross Country Amateurs/Sportklasse: 3. Micki van Empel
2017 NCK D-categorie: 1. (Max Mosmuller, Tijn Louwerensen, Tom van de Weijdeven & Tijn van Zandbeek)
2017 NK Teamsprint op de baan Nieuwelingen: 3. Stijn Hanegraaf (met Wouter van de Weerdhof)

2018 NK Veldrijden Masters 50+: 3. Frank Groenendaal
2018 NK Veldrijden Junior-vrouwen: 1. Femke Gerritse
2018 NK Veldrijden Nieuwelingen: 3. Bailey Groenendaal
2018 NK Strandrace Vrouwen: 1. Pauliena Rooijakkers
2018 NK op de weg Meisjes 8jr.: 3. Puck Bunning
2018 NK tijdrijden Junior-vrouwen: 3. Femke Gerritse
2018 NK tijdrijden Nieuweling-meisjes: 3. Elise Uijen
2018 NK MTB Cross Country Amateurs/Sportklasse: 1. Micki van Empel
2018 NCK Algemeen Clubkampioen van Nederland ( Daan van den Eijnde, Thom van Herwaarden, Laszlo van Melis, Roel Vrancken, Jody Jochems, Maikel Stam, Mitchel Vink, Sjors van Zandbeek, Julia van Bokhoven, Femke Gerritse, Lisa van Helvoirt, Pauliena Rooijakkers, Robbie van Bakel, Robin Blummel, Paul Gruithuijzen, Jarno van Esch, Teun Teulings en Mike Teunissen)